02 duben 2019

Kuchařský recept do hodiny angličtiny

Autor: Základní škola J. V. Sládka Zbiroh

Žáci 6. třídy překvapili - takto kreativně se vypořádali s úkolem do hodiny anglického jazyka.

Žáci 6. ročníku mile překvapili vlastním nápadem i iniciativou a rozhodli se zpracovat projekt do hodiny anglického jazyka - s tématem "kuchařský recept - netradičním způsobem: formou videa! Jejich kreativita i šikovnost byla po zásluze odměněna.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací