30 listopad 2018

Kroužek vaření v MŠ Semínko

Autor: Mateřská škola Semínko, o.p.s.

V MŠ Semínko běží od října kroužek vaření, během kterého si děti už upekly štrůdl, perník nebo svatomartinské rohlíčky.

Podrobněji se děti seznamují s jednotlivými potraviny, s jejich vůní, konzistencí, barvou i chutí. Procvičí si přitom jemnou motoriku, učí se vzájemně spolupracovat a hlavně je to baví! Zcela spontánně si u vaření i zpívají, což se podařilo zachytit na videu z přípravy ovocného salátu, které můžete zhlédnout v přiloženém odkazu.

Odkaz na video

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací