30 listopad 2018

Kroužek vaření v MŠ Semínko

Autor: Mateřská škola Semínko, o.p.s.

V MŠ Semínko běží od října kroužek vaření, během kterého si děti už upekly štrůdl, perník nebo svatomartinské rohlíčky.

Podrobněji se děti seznamují s jednotlivými potraviny, s jejich vůní, konzistencí, barvou i chutí. Procvičí si přitom jemnou motoriku, učí se vzájemně spolupracovat a hlavně je to baví! Zcela spontánně si u vaření i zpívají, což se podařilo zachytit na videu z přípravy ovocného salátu, které můžete zhlédnout v přiloženém odkazu.

Odkaz na video