13 červen 2018

Kozí farma dvůr Ratibořice

Autor: Duběnka

Návštěva Kozí farmy Dvůr Ratibořice

Děti z naší školky navštívily Kozí farmu, kde ochutnaly výborný kozí pudink -  všem dětem chutnal, a chtěly ještě přidat :-) Mohly si prohlédnout kde se kozy pasou, jak bydlí, co mají rády k jídllu... Děti se dozvěděly jaké dobroty se na farmě z kozího mléka vyrábí a kde se dají u nás v Jihlavě koupit. Největší radost ale děti měly z možnosti kozy nakrmit, pohladit a pohrát si s nimi. Určitě tuto farmu ještě navštívíme a návštěvu doporučujeme i ostatním :-) Jeřabinky a Kaštánci

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací