13 únor 2019

Komentovaný jídelníček

Autor: Školička Kamarád Nové Veselí

K masopustu naše paní kuchařky připravily pro rodiče komentovaný jídelníček.Téma masopustu bude totiž i v příštím týdnu, kdy se v Novém Veselí chystá masopustní obchůzka. Když se spolupracuje, je to super. Děkujeme, paní kuchařky☺

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací