05 prosinec 2018

Když školka voní perníkem.

Autor: Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí

Před příchodem mikulášské družiny si děti mateřské školy vyzkoušely pečení perníčků. S paní učitelkou si připravily těsto. Větší kluci se chopili válečku (prý je potřeba mít svaly) a začaly vyvalováním těsta, ostatní děti pomáhaly s vykrajováním a pokládáním různých tvarů na plech. S upečením perníčků poté pomohli paní kuchařky naší školy.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací