04 listopad 2015

Každou středu zeleninový salát zdarma k hlavnímu jídlu

Autor: Akademie Hotelnictví a cestovního ruchu - střední škola, s.r.o.

Zelenina je důležitá – každou středu salát zdarma k hlavnímu jídlu.

Zelenina patří k cenným složkám potravy, zabezpečuje nejen významný podíl vody, ale řadu dalších nezbytných látek, jako je například vláknina, minerálie, stopové, prvky, vitamíny...... a na to vše v naší jídelně nezapomínáme. Každou středu podáváme velmi chtuné zeleninové saláty pro naše strávníky a to zdarma !

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací