28 březen 2019

Jídlo pěti smysly

Autor: Mateřská škola Březí, příspěvková organizace

Rádi ochutnáváme

Děti  v rámci týdenního tématu ŠVP o lidských smyslech poznávaly jídlo nejen podle chuti, ale zapojily i další smysly-zrak, čich, hmat a sluch. Jídlo si samy nakrájely a připravily do mističek. Samozřejmě se nejvíce těšily na samotné ochutnávání, které zakončilo toto téma.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací