01 říjen 2018

Jdeme na trh, jdeme na trh...

Autor: Školička Kamarád Nové Veselí

Farmářské trhy v naší školičce byly nádhernou komunitní akcí. Na procházku zahradou a trhy zavítalo na 400 návštěvníků. A i přestože foukal silný vítr, naši náladu to nepokazilo. Prodávali jak dospělí, tak děti. Byla to naše první zkušenost a příští rok si trhy určitě zopakujeme☺.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací