24 květen 2019

Jaro na naší zahrádce

Autor: Základní škola Oskol Kroměříž

S příchodem jara nastal čas se opět vydat na naši školní zahrádku. S paní učitelkou Vlasákovou chodíme pozemek pravidelně upravovat, abychom měli nejen hezkou zahrádku, ale i bohatou úrodu. Zahrádku okopáváme, zaléváme, hrabeme a uklízíme i okolo pozemku. Letos jsme si na pozemku zasadili nejrůznější květiny i zeleninu. Začali jsme pěstovat také dýně, abychom na Halloween měli krásnou dekoraci do školy. Na pozemek chodíme všichni velmi rádi. Hodiny nás moc baví a už se všichni těšíme, až nám ze semínek začnou rostliny růst. Míša Veverková, 6.A, ZŠ Oskol Kroměříž

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací