15 únor 2019

Jaro klepe na vrátka

Autor: Mateřská škola Turnov, Alešova 1140, příspěvková organizace, 511 01 Turnov

Hrajeme si na zahradníky

Jelikož zima bude pomaličku předávat svou vládu, začaly se děti v naší školce připravovat na jaro hrou na zahradníka. Do malých květináčků si připravily substrát a zasadily do nich bylinková semínka. O květináče se budou děti průběžně starat a budeme doufat, že až jaro převezme svou vládu definitivně, bylinky s dětmi přesadíme ven na školní zahrádku.

(Majoránka zahradní, Řeřicha zahradní, Bazalka pravá, Rozmarýn lékařský, Máta).