15 únor 2019

Jaro klepe na vrátka

Autor: Mateřská škola Turnov, Alešova 1140, příspěvková organizace, 511 01 Turnov

Hrajeme si na zahradníky

Jelikož zima bude pomaličku předávat svou vládu, začaly se děti v naší školce připravovat na jaro hrou na zahradníka. Do malých květináčků si připravily substrát a zasadily do nich bylinková semínka. O květináče se budou děti průběžně starat a budeme doufat, že až jaro převezme svou vládu definitivně, bylinky s dětmi přesadíme ven na školní zahrádku.

(Majoránka zahradní, Řeřicha zahradní, Bazalka pravá, Rozmarýn lékařský, Máta).

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací