12 duben 2019

Jaro je tu!

Autor: 13.Mateřská škola

Počasí je stále aprílové, ale i tak už jsme zahájili přípravy pro náš nový bylinkový záhonek.

Vybrali jsme vhodné místo pro náš nový bylinkový záhonek tak, aby byl dostupný i našim milým paním kuchařkám a nic tak nebránilo k užívání čerstvých bylinek. 

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací