10 duben 2019

Jak nám chutná v naší školní jídelně - výdejně

Autor: Základní škola Olomouc, Mozartova 48, příspěvková organizace

Již více než 3 měsíce probíhá na naší škole každodenní anketa, ve které nejen žáci, ale i zaměstnanci školy hodnotí, jak nám chutná v naší školní jídelně - výdejně.

Před hodnocením každý strávník zhodnotí chuť oběda, ale i jeho vizuální stránku a velikost porce. Pak pomocí žetonku, který si odebere ze zásobníku vyrobeného na míru pro naše potřeby, vyjádří svůj názor a vhodí jej do otvoru pro bronzovou, stříbrnou nebo zlatou medaili. Následně se vše pečlivě spočítá a následující den najdou žáci na nástěnce v jídelně hodnocení včerejšího pokrmu a to, jakou získal medaili.

To ale není jediné, co hodnotíme. Zaměřujeme se i na orientační energetické a výživové hodnoty pokrmů pomocí webové stránky www.kaloricketabulky.cz

Můžete se tak těšit na každoměsíční vyhodnocení obědů, které bude k dispozici ke stažení na našich webových stránkách.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací