10 duben 2019

Jak nám chutná

Autor: Mateřská škola Hradec nad Moravicí, okres Opava, příspěvková organizace

V naší MŠ Jakubčovice si děti začaly samy hodnotit ranní svačinku a oběd. Na závěr týdne si vše spočítáme a vyhodnotíme jídlo, které dětem nejvíc chutnalo. Jídelníčky zakládáme a posléze poskytneme paním kuchařkám, jako zpětnou vazbu od malých strávníků.

V naší MŠ Jakubčovice si děti začaly samy hodnotit ranní svačinku a oběd. Na dveře v jídelně jsme přilepili černou fólii, na kterou se dá malovat křídami. Pokud se dítě rozhodne pro červený smailík znamená to, že mu chutnalo, že by si rádo toto jídlo zase dalo, pokud se rozhodne pro bílý smailík, znamená to opak.

Na závěr týdne si vše spočítáme a vyhodnotíme jídlo, které dětem nejvíc chutnalo. Jídelníčky zakládáme a posléze poskytneme paním kuchařkám, jako zpětnou vazbu od malých strávníků. Chystáme se také na přípravu vítězné pomazánky u nás v MŠ.

Protože pracujeme s dětskými ilustracemi, na vše dohlíží ilustrace Maxipsa Fíka od Jiřího Šalamouna. Vždyť kdo by nechtěl být tak veliký a silný jako on……

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací