16 květen 2018

II. ročník dětského farmářského dne

Autor: Mateřská škola Louny, Fügnerova 1371

Po úspěšném I. ročníku dětského farmářského dne se ve středu uskuteční II. ročník této atraktivní akce. Opět se těšíme na farmáře z našeho okolí, kteří si přichystali pro děti zdravé a chutné potraviny. Součástí je také bohatý doprovodný program.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací