11 únor 2019

Hravé svačinky v ZŠ Oskol Kroměříž

Autor: Základní škola Oskol Kroměříž

Děti ze čtvrtého oddělení si ve čtvrtek 7. února vyrobily „hravou“ svačinu. Výroba spočívala v tvoření různých zvířat z ovoce. Na výrobu bylo použito různé ovoce, a to jablka, jahody, borůvky, banány, mandarinky, hrušky, hroznové víno a pomeranče. Mezi výrobky se potom objevila různá zvířata - např. žirafa, hroch, had, ježek atd. Zaslouženou odměnou bylo to, že si každý svůj výrobek následně snědl. Děti byly velmi spokojené a já také, protože se všechno ovoce zpracovalo a následně samozřejmě i snědlo. Jana Svobodová

            

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací