17 říjen 2017

Farmářský trh

Autor: ZŠ a MŠ Dětenice, okres Jičín

Farmářský trh se velmi vydařil díky dobré přípravě, skvělé náladě a krásnému počasí.

Farmářský trh

Zš a Mš Dětenice

Kdy: Dne 17. 10. 2017.

Kde: v Dětenicích na školní zahradě.

Proč jsme to pořádaly: Abychom si udělaly radost.

Kdo se na jeho přípravě podílel: zš a mš Dětenice.

Jakou měl kdo roli: Lucka nápoje, Sněženka pletení košíků, Filip s Honzou školní výrobky, Verča s Maruškou brambory, Eliška s Terkou kamerovaly.

Kolik jsme vydělaly: 4011 Kč.

Jak se to povedlo: bylo to hezké povedlo se to a ráda si farmářský trh zopakuji.