19 říjen 2017

Farmářský trh

Autor: Základní škola a Mateřská škola s polským vyučovacím jazykem Żwirki i Wigury Těrlicko

Dne 19.10 se konal v naší škole Farmářský trh.

Děti se na něj dlouho připravovaly. Pozvaly místní farmáře , kteří nabízeli své zelí, brambory,cibuli, ovoce,domácí sýry. Děti připravily výbornou dýňovou polévku,domácí limonády,zdravé pečivo,švestkové koláče.Trh vylepšily dětskými výrobky, výkresy s tématikou zdravého stravování.

Rodiče přinesli svoje zavařeniny s vlastních zahrádek. Moc se nám trh vydařil