17 duben 2019

Důležitá je spolupráce

Autor: Mateřská škola Louny, Fügnerova 1371

Včera jsme si užili super odpoledne, maminky, tatínkové, babičky a tety nám pomáhali uklidit a oživit zahrádku. Plelo se, natíralo, zametalo a při tom jedlo, pilo a hodně jsme se smáli, bylo to prostě fajn.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací