18 říjen 2017

Drakiáda spojená s ochutnávkou pomazánek

Autor: Základní škola a Mateřská škola Jakubčovice nad Odrou

18. října 2017 pořádala Mateřská škola a Školní družina Drakiádu na hřišti spojenou s ochutnávkou pomazánek a domácího žitného a pohankového chleba.

Drakiáda

18. října 2017 pořádala Mateřská škola a Školní družina Drakiádu na hřišti.  Děti, rodiče i prarodiče měli možnost kromě pouštění draků také ochutnat pomazánky i domácí pečivo, které připravují paní kuchařky ve školní jídelně. Při této příležitosti nesmělo chybět hlasování o nejlepší pomazánku.  Z připravených pomazánek se na 1. místě umístila Špenátová pomazánka, 2. místo získala jen o fous pomazánka Cizrnová, 3. místo zeleninová a čtvrtou příčku obsadila pomazánka z rybího filé. Z příjemně stráveného odpoledne odcházela spousta rodičů i prarodičů s recepty nejen na pomazánky, ale také na žitný a pohankový chléb.

Lenka Lukašíková