15 prosinec 2018

Do vánoční kavárny zavítali babičky a dědečkové

Autor: Školička Kamarád Nové Veselí

Vánoce a advent je časem, kdy by lidé neměli být sami. Je to čas potkávání se, povídání, společně stráveného času, radosti a veselí z narození ježíška.A proto každý rok zveme do školičky nejen prarodiče dětí, ale i ostatní seniory posedět si s dětmi při dobrém punči a cukroví, které upekly děti, a společně si prožít tento čas.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací