08 prosinec 2018

Do andělské kavárny zavítali i čerti

Autor: Školička Kamarád Nové Veselí

Již druhým rokem provozujeme při našem jarmarku i andělskou kavárnu. Letos se tam objevili i čerti, a hned to bylo znát na nabídce sladkých dobrot - za peklo tam bylo povidlové pokušení☺. Všechny dobroty byly upečeny s láskou, z kvalitních českých a i domácích produktů ( med, povidla aj.) Pekli nejen dospělí, ale buchtu na plech i děti. A všem chutnalo. K zákusku nesměla chybět i dobrá káva, pro děti domácí limonáda.