19 květen 2017

Děti upekly maminkám k svátku špaldové muffiny

Autor: Mateřská škola Bezručova

V pátek 12.5.2017 si děti připravily těsto ze špaldové mouky,vajíček,třtinového cukru a tvarohu z farmy PELIKÁN (která nám dováží také mléko a sýry).Těsto smíchaly, naplnily košíčky a paní kuchařka vše upekla. Dětem se pečení moc líbilo a věříme, že jsme i maminkám udělaly radost.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací