05 červen 2019

Den dětí ze ZŠ Slovan Kroměříž na farmě

Autor: Základní škola Slovan Kroměříž

Letos jsme my, žáci 5. C třídy ZŠ Slovan Kroměříž oslavovali Mezinárodní den dětí na farmě. Navštívili jsme farmu na Hvězdě v Kroměříži. Přivítala nás milá paní, která nás po celou dobu našeho pobytu na farmě provázela a vysvětlila, jak život na farmě probíhá. Zajímali jsme se o volně se pasoucí ovečky, kačeny a husy. Nejvíce nás však zaujala čerstvě vylíhnutá housátka. Navštívili jsme i farmářskou prodejnu, kde pro nás byla připravena ochutnávka. Klukům chutnaly domácí klobásy se sušenými rajčaty. Sluníčko svítilo, ptáci zpívali, motýlci poletovali a my jsme měli radost z překrásného dne.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací