01 listopad 2015

Čistá svěží voda ochucená citrónem a mátou na stolech v jídelně hotelové školy.

Autor: Akademie Hotelnictví a cestovního ruchu - střední škola, s.r.o.

Dne 14.10. čekalo na naše strávníky ve školní jídelně další příjemné překvapení- na každém stole se objevil džbánek, který obsahuje svěží vodu s citrónem a mátou.Výborná tečka za chutným obědem !

Džbán s čerstvou vodou na stolech ve školní jídelně

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací