08 duben 2019

Chefs in Training - Ladybugs

Autor: Lipa mateřská škola

We made caprese style ladybugs this week!

This week our Cooking club made ladybugs outside during a lovely spring day! We used our fine-motor skills to cut the mozzarella into long slabs, the cherry tomatoes in half, and the black olives into fourths. After arranging the leaves on the plate, the children assembled the ladybugs on top of the cheese and presented them to their class. While everyone loved the cheese and tomatoes, only a few children liked the olives. :) 

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací