15 listopad 2017

Brouzdání listopadovou přírodou

Autor: Lesní klub U tří soviček z.s.

Až do poloviny listopadu nám počasí přálo, a tak si lesoškolkáčci i nadále mohly užívat paprsků slábnoucího podzimního sluníčka. Po dopoledním okruhu Píseckými lesy vyhládne, a nejlépe se nám obědvá na verandě, kde si děi rády vychutnají oběd z místní jídelny zdravého stravování.

Až do poloviny listopadu nám počasí přálo, a tak si lesoškolkáčci i nadále mohly užívat paprsků slábnoucího podzimního sluníčka.
Po dopoledním okruhu Píseckými lesy vyhládne, a nejlépe se nám obědvá na verandě, kde si děi rády vychutnají oběd z místní jídelny zdravého stravování.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací