20 březen 2017

Bloger měsíce února

Autor: Základní škola Ladova Litoměřice

Mgr. Dana Hojdarová

Opět se nám podařilo vyhrát soutěž. Samozřejmě není naším cílem vyhrávat soutěže, i když je to velmi příjemné. Spíše jsem moc ráda, že k sobě v tom našem zdravém snažení nacházím další parťáky v našem učitelském sboru. Sami mě kontaktují, nabízejí nápady na zdravé akce a hlavně je pak také realizují, což je super. Chtěla bych jim tímto moc poděkovat.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací