27 listopad 2017

Berušky pečou zeleninový špíz s kuřecím masem

Autor: Mateřská škola Sluníčko, příspěvková organizace

Děti nejprve umyly všechnu zeleninu, maso a připravily si pracovní stůl. Kuřecí prsa děti nakrájely na malé kostičky, cuketu a mrkev na kolečka, cherry rajčátka překrojily na polovinu a z paprik po rozříznutí odstranily semínka a nakrájely ji na kostičky. Cibuli oloupaly a nakrájely na poloviny, aby se nerozpadla a brambory na malé čtvrtky. Když měly vše nachystané, na bambusovou špejli děti střídavě napichovaly maso a zeleninu a vkládaly do předem vymaštěného pekáčku.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací