27 květen 2019

Berušky na návštěve Biofarmy Seletice

Autor: Mateřská škola Sluníčko, příspěvková organizace

V rámci projektu „Skutečně zdravá škola“, jsme dne 27.5. 2019 navštívily s dětmi Biofarmu v Seleticích nedaleko Nymburka. Na farmě se chovají plemena krav, se kterými se děti v našem okolí běžně nesetkávají, právě kvůli výbornému masu. Jeho kvalitu zaručuje stálý pohyb zvířat na pastvinách a kvalitní potrava. Zde z něho vyrábí uzeniny, které jsme mohly ochutnat, a které neobsahují žádné konzervanty ani žádné suroviny, které se do uzenin běžně přidávají. Také výrobky z mléka, které jsme jedly, jednalo se o jogurty, které neobsahují žádná barviva ani éčka. Dále jsme měli možnost ochutnat sýry, které jsou čistě přírodní, ochucené jen bylinkami a česnekem. Děti se zde mohly podle vlastní chuti přesvědčit o tom, že i zdravé výrobky mohou výborně chutnat.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací