06 březen 2018

Avokádoví smajlíci

Autor: Základní škola Ladova Litoměřice

Malí kuchaříci ze školní družiny

Recept:   Avokádový smajlíci:               1x avokádo               1x odtučněný tvaroh                Bio celozrnný chléb                sůl                okurka                paprika                ředkvičky

Postup: Avokádo rozpůlíme, vyjmeme pecku, vydlabeme pomocí lžíce, dáme do misky, osolíme,  přidáme tvaroh a  vše v misce pomocí vidličky vypracujeme v pomazánku. Namažeme na chléb a dozdobíme zeleninou do tvaru smajlíků :-) :  2 kolečka ředkvičky na oči, 1/4 kolečka okurky na nos a kousek papriky na pusu. Dobou chuť 

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací