02 prosinec 2017

Andělská vánoční kavárna

Autor: Školička Kamarád Nové Veselí

Při organizaci jarmarku a adventního zpívání jsme přemýšleli, jak vyplnit čas mezi těmito akcemi. Jarmark začínal už ve 14.30, adventní zpívání až v pět. A tak vznikl nápad udělat na galeriii v sokolovně andělskou vánoční kavárnu.

 Dalo to mnoho práce, ale výsledek byl úžasný. Lidé, korzující po jarmarku, si po nákupu krásných a dobrých produktů, zašli do kavárny, tam si dali kávu a zákusek, nebo dobrou domácí limonádu, a pak se přesunuli zpět do hlavního sálu na vystoupení dětí. Sokolovna doslova praskala ve švech, ale všechno nakonec dopadlo dobře a spokojenost byla na obou stranách - jak u návštěvníků, tak pořadatelů. Všem organizátorům a dobrovolníkům patří obrovské poděkování☺.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací