30 listopad 2017

Advent klepe na branku...

Autor: Lesní klub U tří soviček z.s.

Advent klepe na branku a tak průvodci s našimi lesoškolkáčky nelenili, nasbírali si v lese chvojí a šišky a spolu s dalšími nezbytnými proprietami zasedli poslední listopadové odpoledne ke stolu a společnými silami vytvořili adventní věnec, který zaujal čestné místo na stole. .Každý týden tak budou společně obědvat při zapálených svíčkách a připomínat si, kolik času ještě chybí do Štědrého dne.

Advent klepe na branku a tak průvodci s našimi lesoškolkáčky nelenili, nasbírali si v lese chvojí a šišky a spolu s dalšími nezbytnými proprietami zasedli poslední listopadové odpoledne ke stolu a společnými silami vytvořili adventní věnec, který zaujal čestné místo na stole.Každý týden tak budou společně obědvat při zapálených svíčkách a připomínat si, kolik času ještě chybí do Štědrého dne.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací