11 září 2017

A jdem na to!

Autor: Školička Kamarád Nové Veselí

Naše školička pečuje nejen o své nejbližší přírodní prostředí, ale zapojuje se během roku i do dalších úklidových aktivit s cílem naučit se pečovat o místo, kde žijeme. Podzimní akce Ukliďme svět je již tradiční aktivitou, kterou děláme každoročně, a letos tomu je nejinak.

Pro akci Ukliďme svět si právě volíme ten náš nejbližší svět, a to prostředí Školičky Kamarád, resp. obě zahrady i předzahrádku. Děti tam mají co dělat. Zahrada o výměře 2400 metrů čtverečních nám dává zabrat, ale my se práce nebojíme a svoje síly spojíme. A až nám dojdou síly, tak zase pozveme na pomoc naše parodiče, kteří za námi moc rádi chodí. A o tom, jak to dopadlo, vám povíme příští týden a přiložíme i fotky.