11 září 2017

A jdem na to!

Autor: Školička Kamarád Nové Veselí

Naše školička pečuje nejen o své nejbližší přírodní prostředí, ale zapojuje se během roku i do dalších úklidových aktivit s cílem naučit se pečovat o místo, kde žijeme. Podzimní akce Ukliďme svět je již tradiční aktivitou, kterou děláme každoročně, a letos tomu je nejinak.

Pro akci Ukliďme svět si právě volíme ten náš nejbližší svět, a to prostředí Školičky Kamarád, resp. obě zahrady i předzahrádku. Děti tam mají co dělat. Zahrada o výměře 2400 metrů čtverečních nám dává zabrat, ale my se práce nebojíme a svoje síly spojíme. A až nám dojdou síly, tak zase pozveme na pomoc naše parodiče, kteří za námi moc rádi chodí. A o tom, jak to dopadlo, vám povíme příští týden a přiložíme i fotky.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací