Školní blog

 • 09 prosinec 2017

  Vánoční punč

  Autor: Školička Kamarád Nové Veselí

  V čase vánočním s dětmi vaříme vánoční punč z moštu či jablečného džusu, anebo horký hruškový cider, a po pobytu venku si ho pak popíjíme u animované pohádky s vánoční tématikou. Užíváme si tak společně adventní dobu a těšíme se na Vánoce.

  celý článek
 • 06 prosinec 2017

  Pečení perníčků ze špaldové mouky

  Autor: Mateřská škola MOZAIKA, odloučené pracoviště MŠ STUDÁNKA

  V naší školce se snažíme o zdravý životní styl a tak jsme si upekli perníčky ze špaldové mouky a s ovocným cukrem. Ve třídě jsme si udělali vánoční atmosféru, pustili koledy a dali se do práce. Děti práce s těstem těšila a zítra si na perníčkách pochutnáme. :) 

  celý článek
 • 05 prosinec 2017

  Mikuláš ve školce příjemný zážitek, ne trauma

  Autor: Zdravá školka s montessori programem MATEŘINKA BRNO

  Nová Mikulášská éra .... klidný a radostný zážitek .... milí kolegové pojďte do toho s námi taky jinak :)

  celý článek
 • 02 prosinec 2017

  Vánoční jarmark Školičky Kamarád

  Autor: Školička Kamarád Nové Veselí

  Náš tradiční jarmark je doslova "přehlídkou" pochutin a ručně vyráběných výrobků. Tentokrát jsme pro jarmark využili ve větší míře plodů naší zahrady, které jsme od léta zpracovávali, ať už zaměstnanci, anebo od září i paní učitelky s dětmi. Džemy, sirupy, houby, sušené čaje, byliny, mastičky, oleje do koupele...Bylo toho mnoho. Mrkněte do naší fotogalerie☺

  celý článek
 • 02 prosinec 2017

  Andělská vánoční kavárna

  Autor: Školička Kamarád Nové Veselí

  Při organizaci jarmarku a adventního zpívání jsme přemýšleli, jak vyplnit čas mezi těmito akcemi. Jarmark začínal už ve 14.30, adventní zpívání až v pět. A tak vznikl nápad udělat na galeriii v sokolovně andělskou vánoční kavárnu.

  celý článek

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací