Školní blog

 • 19 listopad 2018

  Děti na startu

  Autor: Mateřská škola "Beruška"

  V rámci zdrávého životního stylu jsme se zúčastnili školení ,,Děti na startu''. Cílem projektu je nabídnout různorodé pohybové aktivity méně či více šikovným dětem a vytvořit u nich vztah ke sportu po celý život. Díky naší možnosti chodit cvičit s dětmi do ZŠ a obdržení Certifikátu šeftrenéra kurzu se můžeme zapojit do celorepublikového projektu a podílet se na rozvoji našich dětí z MŠ Beruška. 

  celý článek
 • 16 listopad 2018

  Pečení svatomartinských rohlíčků

  Autor: Mateřská škola Vídeň, příspěvková organizace

  Na svatého Martina, kouřívá se z komína…., a také se peče.

  celý článek
 • 16 listopad 2018

  Děti z Ořechova viděly chov telátek, krav a prasat

  Autor: Mateřská škola Ořechov, příspěvková organizace

  Kde se bere mléko a vepřové maso.

  celý článek
 • 14 listopad 2018

  Jak jsme se chystali na svatomartinské slavnosti

  Autor: Školička Kamarád Nové Veselí

  Svatomartinské slavnosti naše školička organizovala již počtrté. A opět se třídy zapojily do přípravy cukroví na chystané hody. Paní kuchařky pak uvařily bramborový guláš a připravily škvarkovou pomazánku. Chůva Zdenička upekla domácí chléb a babička Hudcová nám zpracovala z řepy nápoj coby svatomartinské víno☺.Zkrátka - spolupráce pro nás není věda.

  celý článek
 • 14 listopad 2018

  Recept podle praprababičky

  Autor: Školička Kamarád Nové Veselí

  Anetka Sochorová spolu s svou maminkou na martinské hody upekly sněhové vločky podle receptu, který jim předala praprababička Anetky a je z kvalitních českých surovin. Vůbec nepoznáte, že součástí těsta jsou pomleté škvarky. Recept najdete po rozkliknutí článku.

  celý článek

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací