06 říjen 2018

Zapojte vaše aktivity v programu Skutečně zdravá škola do Dobrovolných závazků!

Autor: Skutečně zdravá škola

Udržitelný rozvoj není jen záležitostí státu, ale každého z nás. Může jej prosazovat velká firma, stejně jako rodinný podnik nebo škola. A to díky Dobrovolným závazkům.

Myšlenka Dobrovolných závazků je přímočaře jednoduchá. Firmy, obce nebo neziskovky si vymyslí konkrétní aktivity pro udržitelný rozvoj. Takové, u kterých se dá měřit jejich naplňování. Může jít o snížení spotřeby plastů při výrobě, o systém zaměstnávání rodičů na zkrácené úvazky, výsadbu nové zeleně ve vašem městě nebo soukromý závazek o ježdění na kole do práce. To všechno jsou kroky k udržitelné budoucnosti České republiky.

Jinak registrace probíhá na https://www.cr2030.cz/zavazky/registrace/. Zájemce si vytvoří uživatelské jméno a heslo, poté vloží závazek. Pokud by náhodou byla potřeba jej upravit, spolu jej pak případně před zveřejněním doladíme. Všechny praktické náležitosti jsou v "návodu." 

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací