27 září 2018

Waldorfská mateřská škola Turnov převzala bronzový certifikát

Autor: Skutečně zdravá škola

Waldorfská mateřská škola Turnov prokázala splnění všech bronzových kritérií programu Skutečně zdravá školka.

V rámci rodičovských schůzek předala Radka Ondrušková, koordinátorka programu v Libereckém kraji,  paní ředitelce bronzový certifikát a velkou gratulaci. Pogratulovat přišly také paní místostarostka Turnova Mgr. Petra Houšková, která předala krásnou kytici i finanční dárek (poukaz na 2000 Kč), a paní Mgr. Martina Marková, vedoucí odboru školství, kultury a sportu. 

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací