24 listopad 2018

Vydali jsme Seznam dodavatelů pro kuchyně v Jihomoravském kraji

Autor: Skutečně zdravá škola

Díky grantu z Jihomoravského kraje jsme mohli vytvořit novou příručku pro kuchařky a vedoucí školních jídelen v Jihomoravském kraji.

Příručka obsahuje kontakty a nabídku farmářů a dodavatelů kvalitních produktů pro školní kuchyně v Jihomoravském kraji. Najdete v ní dodavatele v produktových kategoriích maso a masné výrobky, ryby, mléko a mléčné výrobky, vejce, ovoce a zelenina, pečivo, obiloviny a luštěniny, konzervované a nakládané potraviny a čaje a koření. 

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací