01 leden 2019

Víte, co bychom si přáli?

Autor: Skutečně zdravá škola

Aby vaření ve školách či školkách mělo ZELENOU. Aby děti vymýšlely, co budou vařit, dokázaly se zamyslet nad sezonou, sepsaly seznam surovin a ty větší také nakoupily nejenom podle ceny, ale i kvality. A aby na vaření měly více než 45 minut času ...

V mnoha skutečně zdravých školách a školkách se v průběhu prosince vařilo, peklo a připravovala spousta dobrot. A k ruce nemuseli být nutně jenom učitelky či učitelé, ale také rodiče a prarodiče.

Skvělými příklady se to na blogu Skutečně zdravé školy jenom hemží - ZŠ a MŠ Lukavice se Zkouškou štědrovečerní večeře, MŠ Paskov se Zdravými oslavami, MŠ Lipa a její Chefs in training, MŠ Turnov s Čertovsky zábavným odpolednem nebo školička Kamarád z Nového Veselí a jejich společné prožití vánočního času s prarodiči a ostatními seniory. 

Za vítěze blogerské soutěže  jsme tentokráte vybrali ZŠ Oskol v Kroměříži za příkladné vaření 4.D Montessori třídy, ale i za ostatní skvělé prosincové příspěvky. Gratulujeme!

Jako odměnu posíláme do Základní školy Oskol v Kroměříži MALOU KUCHAŘKU PRO VELKÉ VAŘENÍ, kterou vydala a do soutěže věnovala brněnská Lipka, školské zařízení pro environmentální vzdělávání. 

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací