11 červen 2018

Týden s (pra)rodiči na školní zahradě skončil velkým úspěchem

Autor: Skutečně zdravá škola

Skutečně zdravá škola připravila na letošní květen již druhý ročník akce „Týden s (pra)rodiči na školní zahradě“. Celkem akce na školních zahradách proběhly na 15 školách.

Součástí akce byla také možnost zúčastnit se soutěže – školy mohly prostřednictvím fotografií či videa zachytit podstatu toho, co se na akci s prarodiči dělo. Všechny příspěvky na školních blozích jsou skvělé, vybrat vítěze bylo opravdu velmi těžké. Po dlouhých úvahách jsme nakonec ceny v soutěži rozdělili takto:

Dvojdomek pro včelky samotářky k umístění na zahradu získává od Zelená Domácnost.com Základní škola Tři sekery za tento příspěvek.

Zahradní kompostér JRK PREMIUM 800L od společnosti JRK Česká republika vyhrává Rodinné centrum Fazole za své příspěvky zde a zde.

Mateřská škola Bezručova získává za svůj příspěvek dárkový poukaz na nákup zboží v hodnotě 500 Kč od společnosti Sklizeno.

Základní škola Duhovka také získává za svůj příspěvek na blogu dárkový poukaz na nákup zboží v hodnotě 500 Kč od společnosti Sklizeno.

Základní škola a mateřská škola Malšice za popis dne na zahradě získává poukaz na nákup zboží dle vlasního výběru v hodnotě 500 Kč od společnosti SONNENTOR.

Mateřská škola Řestoky získala za svůj příspěvek poukaz na nákup zboží v hodnotě 300 Kč od společnosti Sklizeno.

Cenu pro vítězného fotografa - poukázku na nákup zboží v hodnotě 1 500 Kč z online supermarketu Rohlik.cz – jsme se rozhodli věnovat Mateřské škole Pastelka. Nejen, že napsali velmi pěknou zprávu z akce, přidali také fotografie a video.

Gratulujeme nejen vítězům, ale všem školám, které se letos do akce zapojily. Patří jim veliký dík za jejich skvělou práci. Věříme, že příští jaro se do Týdne s prarodiči na školní zahradě zapojí ještě více škol. Děkujeme také všem partnerům za jejich dárky do soutěže.