23 březen 2015

Recepty na zdravé a chutné pokrmy pro školní jídelny

Pro školní jídelny jsme připravili 75 receptů na zdravé a chutné pokrmy, které mohou kuchařky ve školních jídelnách ihned použít. Všechny recepty jsou normované, obsahují seznam surovin a postup. Jsou rozděleny do několika skupin:

Pomazánky

Saláty

Polévky

Masité pokrmy

Bezmasé pokrmy

Sladké pokrmy

Recepty jsou k dispozici též ve výměnném systému V.I.S. Plzeň

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací