21 květen 2018

Prezentace a ochutnávka Skutečně zdravé školy na akci Den sportu a zdraví v pražském Suchdole

Autor: Skutečně zdravá škola

Dne 13. května 2018 se konal v pražškém Suchdole Den sportu a zdraví a Skutečně zdravá škola byla přitom.

V rámci této akce byl slavnostně otevřen nový fit park, byla zde ukázka street workoutistů a bylo možné absolvovat kruhový trénink. Pro menší účastníky byl připraven víceboj s 5 disciplínami.

Občerstvení zajistila regionální koordinátorka SZŠ Ing. Lenka Pokorná a to například ve formě zeleninového salátu s avokádem a konopným proteinem nebo quinoou s cizrnou či domácí žitno-špaldový chléb se 2 druhy luštěninových a 1 sýrovou pomazánkou.

Dále bylo možné ochutnat různé druhy ovocných i zeleninových smoothie s velkou obměnou bílkovinné složky (jogurt, konopný protein, vanilková syrovátka, aj.). Jako sladkou tečku si pro účastníky Lenka připravila ve formě kokosovo-čokoládových muffinů s kokosovým krémem a jablečno-mrkvového koláče s rozinkami. 

Děkujeme městské části Praha-Suchdol za pozvání. Byl to skvělý zážitek!

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací