12 únor 2018

Pomozte nám zlepšit program Skutečně zdravá škola

Autor: Skutečně zdravá škola

Pro zástupce škol plnících program Skutečně zdravá škola nebo školka jsme připravili krátký dotazník.

Prosím, pomozte nám zkvalitnit naše služby pro vás. Dotazník má jen 6 jednoduchých otázek, odpovědět vám zabere maximálně pár minut. 

Moc děkujeme za váš čas.

Dotazník se otevře po kliknutí. 

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací