17 prosinec 2018

Partnerství pro dobrou věc

Autor: Skutečně zdravá škola

Podvečerní setkání proběhlo v Americkém centru na Malé straně v Praze. Vánoční CSR recepce, které jsme se jako člen Asociace společenské odpovědnosti účastnili, se nesla v duchu vánočních překvapení a typicky amerického občerstvení.

Co se událo:

- měli jsme možnost vyslechnout sedm osobitých příběhů prospěšného a silného partnerství, mezi jinými i příběh o spolupráci POTEX a PROGRESSIVE.

- vstupenkou na akci byly zimní kousky oblečení, nejlépe pánského. Těch se prý nikdy nedostává a právě POTEX, jako ekologicko-charitativní projekt, který sbírá a následně zpracovává použitý textil,  je věnuje potřebným.

-  křtil se Diář 2019 Báry Nesvadbové.  Diář o ženách nejen pro ženy, na kterém spolupracovaly desítky úspěšných a slavných žen u nás, pokřtila právě jedna z nich – Lenka Bradáčová, vrchní státní zástupkyně v Praze.

Členství v Asociaci společenské odpovědnosti je pro nás důležité. Naplňujeme 15 ze 17 cílů udržitelného rozvoje díky aktivitě zapojených škol. Stali jsme se vítězi  v soutěži Ceny SDGs 2018 a to  v kategorii veřejná sféra. A hlavně -díky jednomu z těchto setkání jsme se potkali s KOKOZOU, o. p. s. a navrhli školu do jejich pilotního projektu Uzavřený cyklus jídla do škol. Klaplo to a příští týden proběhne první workshop. Ale o tom příště..

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací