05 prosinec 2018

Odměna pro blogera měsíce listopadu míří do Mateřské školy Hradec nad Moravicí

Autor: Skutečně zdravá škola

Bylinky na talířích ZŠ a MŠ Zbyslavice i ve skleníku ZŠ Plasy odstartovaly záplavu listopadových příspěvků v záložce Aktuálně na webu Skutečně zdravé školy.

Listopad se nesl v duchu podzimních slavností, dýňování, Svatého Martina, ale také vaření a pečení. Děti v mnoha školkách přiložily ruku k dílu a tak vznikaly rohlíčky, perníčky, pomazánky, saláty a další dobroty.

Dnes oceňujeme šikovnost dětských ručiček v Mateřské škole Hradec nad Moravicí, okres Opava! Dětem i jejich kuchařkám posíláme "kakao s příběhem", aby společně vychutnali -  ať už  jako nápoj nebo vysoce kvalitní přísadu pro probíhající vánoční pečení!

Gratulujeme!

Dárek v podobě kvalitního kakaa vítězné škole věnovala společnost Nejenleky.cz - prověřená kvalita produktů.

100% kakaový prášek - Francois Pralus „Cacao Poudre Plantation“ v plechové dóze - vysoce aromatické kakaovníky odrůdy Criollo. Francois Pralus má plantáž na ostrově Nosy Be na severozápadě Madagaskaru a pěstuje zde vysoce aromatické kakaovníky odrůdy Criollo.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací