02 únor 2015

Máme novou posilu

Rosteme! Máme novou posilu - Adama Holečka, manažera pro program Skutečně zdravá škola.

Od února začíná na 15 školách po celé České republice pilotní ověřování programu Skutečně zdravá škola. Abychom to zvládli k úplné spokojenosti všech zúčastněných, našli jsme posilu našeho týmu.

"Věnuji se projektům, které se snaží ovlivnit prostředí, v němž žijeme. V iniciativě Skutečně zdravá škola mám na starosti řízení a zavádění Programu Skutečně zdravá škola do českých škol. Mám rád pestrou stravu a objevování nových chutí. Zastávám názor, že strava dokáže být dostatečně kvalitní, rozmanitá a vyvážená i bez přidaných aditiv. Zdravý životní styl, který tolik ovlivňuje kvalitu našeho života, začíná u jídla, a právě proto bychom měli vědět, co jíme a odkud použité suroviny pocházejí. Má-li se kvalita stravování v České republice změnit k lepšímu, je potřeba začít od základu kultury stravování, a to od školních jídelen, říká Adam Holeček, manažer pro program Skutečně zdravá škola. 

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací