20 červenec 2018

Kurz zdravého vaření v Mateřské škole Dobříň

Autor: Skutečně zdravá škola

28.6.2018 se za podpory MAS Podřipsko na Roudnicku opět školilo.

Kuchařek v Mateřské škole Dobříň se ujal zkušený lektor Michal Křepelka a vařilo se za provozu. Ke svačince děti dostaly tvarohovou pomazánkou s bylinkami, posbíranými na zahrádce mateřské školy, na oběd se připravoval tradiční český pokrm - králík na zelenině se smetanou a knedlíky, dochucený tymiánem. 

Nejvíce se mezi účastnicemi školení diskutovalo o složení surovin, ze kterých se vaří, ale i o efektivním využití stávajícího vybavení kuchyně.

Veronika Vápeníková, ředitelka MŠ Dobříň, vyslovila přání zorganizovat další školení, tentokráte pro rodiče. A my doufáme, že se jej, díky skvělé spolupráci s týmem MAS Podřipsko, podaří co nevidět zrealizovat.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací