12 červen 2018

Jste z regionu Českých Budějovic a pracujete ve školní jídelně? Přijďte na seminář Skutečně zdravé školy!

Autor: Skutečně zdravá škola

Zveme kuchaře a kuchařky na praktický vzdělávací seminář do Českých Budějovic.

Tímto bych Vás, vedoucí školních jídelen a paní kuchařky/pány kuchaře ráda pozvala na praktický vzdělávací seminář s názvem „Vaříme z čerstvých sezónních surovin podle zásad Skutečně zdravé školy“, který se bude konat dne 28. srpna 2018 v prostorách školní jídelny ZŠ a MŠ Emy Destinové (www.destinka.cz, Emy Destinové 46, České Budějovice).

Lenka Pokorná, regionální koordinátorka programu Skutečně zdravá škola, lenka@skutecnezdravaskola.cz, Tel.: 725 757 041

Závazná přihláška na seminář

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací