28 srpen 2018

Jak k dárkům přistupovat zodpovědně?

Autor: Skutečně zdravá škola

Skutečně zdravá škola, jejíž program získal letos v červnu první cenu v soutěži Ceny SDG 2018, je pravidelným účastníkem setkání členů Asociace společenské zodpovědnosti.

V coworkingovém a společenském centru, které společnost Opero s citem opravila a zařídila, bylo nabito. Asociace společenské odpovědnosti ve spolupráci s Green cat umožnila deseti členům představit své unikátní  odpovědné dárky. Andělské šachy, Seedbomby od Kokozy nebo Chytré kaše od Japů jen namátkou, v katalogu odpovědných dárků jich byly více než čtyři desítky.

Občerstvení obstarala Tichá kavárna, skvělou guatemalskou kávu pak nabízela Fair bio pražírna z Kostelce. Nádobí  chybělo, organizátoři se rozhodli podpořit iniciativu Ministerstva životního prostředí Dost bylo plastu. A tak jsme si my, milovníci fair trade kávy či čaje dali závazek, že plastový kelímek již nikdy více... Skutečně zdravá škola se o pořádání některé ze snídaňových setkání také uchází. Držte nám palce, ať to třeba příště, v některé z našich školních jídelen, vyjde!

Karolína Kallmünzerová

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací