26 květen 2015

Inspirace z pilotních škol programu Skutečně zdravá škola

V rámci pilotního ověření programu Skutečně zdravá škola probíhá na školách také seminář vaření s kuchařem Radimem Procházkou. Podívejte se na obrázky z vaření v Základní škole Drásov.

Pod vedením kuchaře Radima Procházky děti připravily Listy salátů se zálivkou vinegrette, Ředkvičkové tzatziki a Smažený květák. Přitom si vyzkoušeli čištění a krájení zeleniny, rozbíjení vajec, obalování, smažení, tvoření emulze a zašlehávání. Fotografie najdete zde