23 listopad 2017

Grantová výzva Zahrada hrou 2017 otevřena pro mateřské školy

Autor: Skutečně zdravá škola

Mateřské školy z Karlovarského, Ústeckého, Libereckého, Středočeského kraje a z Prahy mohou až do konce března 2018 žádat o finanční a odbornou konzultační podporu při obnově nebo založení školní zahrady, která bude zdravě a všestranně rozvíjet děti.

Kdo může žádat o podporu:

  • Mateřská škola, která splňuje všechna níže uvedená kritéria:
  • nachází se v Karlovarském, Ústeckém, Libereckém a Středočeském kraji nebo na území hlavního města Prahy;
  • je zřízena městem nebo obcí, městskou částí nebo městským obvodem, krajem, ministerstvem nebo registrovanou církví (dále jen „zřizovatel“);
  • je zařazena do sítě škol, předškolních a školských zařízení dle zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), v platném znění, tj. je zapsána do školského rejstříku;
  • má kapacitu nejméně 50 dětí.

Další informace na webu Nadace proměny: https://www.nadace-promeny.cz/cz/granty/zahrada-hrou-grantova-vyzva-2017.html?preview=1

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací